Informacja o zawieszeniu zajęć i zamknięciu obiektów w związku z koronawirusem

Od 12 do 25 marca 2020 roku decyzją Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.  Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.  W najbliższy czwartek i piątek w szkołach i przedszkolach będą sprawowane dyżury. Od poniedziałku 16 marca aż do 25 marca wszystkie szkoły i przedszkola będą już bezwzględnie zamknięte.

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 od 12 marca 2020 do odwołania zawiesza działalność Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach oraz Świetlica Środowiskowa w Zembrzycach.

Ponadto od  12 marca 2020 do odwołania zamknięte będą wszystkie gminne  obiekty rekreacyjne, place zabaw i boiska sportowe.

Wójt Gminy Zembrzyce rekomenduje zawieszenie wszelkich zajęć kulturalno–sportowo-rekreacyjnych na terenie gminy od 12 marca 2020 do odwołania.

Dodano w dziale Aktualności 157 dni temu