Obiekty wypoczynkowe

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy „Jędruś”
34-210 Zembrzyce , Marcówka 120
tel. 033/ 8746023, 8746652, 8746459

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi Ośrodka Kolonijno-Wczasowego „Jędruś” w Marcówce.
Zapraszając Państwa do OK-W „Jędruś” oddajemy do dyspozycji 13 pokoi 3-4 osobowych, w których jednorazowo może przebywać 45 osób. Każdy pokój wyposażony jest w węzeł sanitarny.
W ośrodku istnieje możliwość korzystania ze świetlicy, w której znajduje się sprzęt audiowizualny.
Na strzeżonym parkingu można bezpiecznie postawić swój samochód.
Jasteśmy w stanie obsłużyć narady, szkolenia, konferencje, przyjęcia weselne, obozy sportowe , kolonie, zielone szkoły itp.
W cześci hotelowej mamy doskonale wyposażoną kuchnię i piękną stołówkę.
Nasza kuchnia gotuje smacznie i tanio. Na Państwa życzenie przygotuje potrawy wyszukane lub proste wywodzące się wprost z kuchni domowej.
Teren w jakim położony jest nasz ośrodek pozwala na spacery wśród drzew w ciszy i spokoju, jazdę rowerową, gimnastykę.
Oferujemy atrakcyjne ceny za wykonane usługi.
OKW – Oczywiście Koniecznie Wypocznij w obiekcie JĘDRUSIA – ZAPRASZAMY !

Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Tarnawie Górnej
tel. 033/ 8746-427

Lokalizacja: Tarnawa Górna położona jest na granicy Beskidu Małego i Średniego, w górnym biegu Tarnawki, lewobrzeżnego dopływu Skawy. Wieś swoją historię datuje się na początek XVII wieku. Szkoła znajduje się u podnóża Leskowca ze schoniskiem czynnym cały rok / do którego od szkoły piechotą ok. 1,5 godziny/. Na szczyt Leskowca można także udać się rowerem górskim lub wynajętym wierzchowcem. Obok schroniska, na Groniu im. Jana PawłaII w wybudowanej kaplicy bardzo często / nawet w powszednie dni/ odprawiane są msze święte, śluby, a niepowtarzalną atrakcją jest niewątpliwie przeżycie corocznej Pasterki. Od szkoły jest bardzo blisko / od paru do parunastu kilometrów/ do powszechnie znanych miejscowości m. in. : Suchej Beskidzkiej, Wadowic, Żywca , Makowa Podhalańskiego i innych pięknych beskidzkich okolic.

Posiadamy wystarczającą ilość klas, które przy pewnej adaptacji moglibyśmy przeznaczyć na organizację turystyki w weekendy, ferie zimowe i wakacje letnie. Oczekujemy zaintersowania ewentualnych sponsorów, osób fizycznych i innych organizacji w celu adaptacji obiektu i osiągnięcia obopólnych korzyści.

Szkoła w Zembrzycach

W roku 1999 został w Zembrzycach oddany do użytku budynek Gimnazjum, zlokalizowany w centrum miejscowości Zembrzyce przy istniejącym już obiekcie Szkoły Podstawowej, które tą łącznie stanowić mogą wspaniałą bazę turystyczno – wypoczynkową dla zorganizowanych grup turystów pragnących w naszym rejonie korzystać z wyjątkowo atrakcyjnych walorów krajoznawczo – wypoczynkowych.

Wymienione obiekty, a w szczegółnoci nowocześnie wyposażony obiekt gimnazjalny mogą w okresie ferii zimowych oraz wakacji letnich przyjmować grupy dzieci i młodzieży w ramach kolonii letnich, zimowych i obozów sportowych na turnusach dwu i trzytygodniowych po wcześniejszym uzgodnieniu terminów pobytu. Wspaniale wyposażona kuchnia oraz dobrze i nowocześnie urządzona stołówka są w stanie obsłużyć grupy liczące kilkadziesiąt osób oferując całodzienne wyżywienie spełniające oczekiwania osób wypoczywających po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Możliwe jest korzystanie wyłącznie tylko z usług żywieniowych oferowanych przez ten obiekt.
Zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się naocznie, że warto zainwestować by korzystać z ciszy, piękna beskidzkiego krajobrazu i relaksującego odpoczynku !

Pawilon Sportowy LKS Garbarz Zembrzyce wraz z obiektami w Zembrzycach, liczba miejsc noclegowych – 50, tel. (033) 874 62 15