Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do aktywnego udziału w plebiscycie pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”.

W minionych latach dzięki wsparciu Funduszy Europejskich wspólnie oddano do dyspozycji mieszkańców m.in. nowe drogi, zmodernizowane szpitale, nowoczesne siedziby instytucji kultury czy przedszkola.

Inicjatywy te sprawiły, że Małopolska jest obecnie województwem, w którym dobrze się żyje, pracuje i odpoczywa. Jest regionem stawiającym na innowacje, premiującym przedsiębiorczych mieszkańców.

Wśród propozycji znalazł się również projekt z gminy Zembrzyce pod nazwą: Centrum Rekreacji i Wypoczynku "Nad Paleczką" w Zembrzycach. Zachęcamy go głosowania!

Aby oddać głos należy wybrać projekt z mapy Małopolski lub z listy powiatów (powiat suski) oraz podać swój adres e-mail. Głos będzie zaliczony dopiero po zweryfikowaniu adresu poprzez kliknięcie w specjalny link przesłany automatycznie na wskazaną skrzynkę e-mailową.

W ramach każdego powiatu prezentowane są projekty, na które mieszkańcy Małopolski mogą do 3 listopada br. głosować pod adresem internetowym www.plebiscyt.fundusze.malopolska.pl