Drogie Dzieci!
z okazji Dnia Dziecka składam Wam najserdeczniejsze życzenia - wielu powodów do radości, nieustającego uśmiechu oraz pięknych chwil wypełnionych przyjaźnią, ciepłem i życzliwością.
Niech każdy dzień przynosi Wam nowe odkrycia, inspiracje i piękne chwile spędzone w gronie przyjaciół oraz najbliższych. Życzę Wam, abyście zawsze rozwijali swoje pasje, wierzyli w siebie i z odwagą sięgali po marzenia.
Niech dzieciństwo będzie dla Was czasem pełnym szczęścia, beztroski i pięknych wspomnień.
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!
Joanna Stypuła
Wójt Gminy Zembrzyce




