There is no translation available.

16 marca 2026 r. w Biurze Wojewody Małopolskiego, Pana Krzysztofa Jana Klęczara, odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Gminy – Pani Wójt Joanna Stypuła wraz z Panią Dyrektor OREW Tarnawa Górna, podopieczni ośrodka i ich opiekun, a także członkowie OSP Zembrzyce. Spotkanie było okazją do podziękowania za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.

Goście z OREW Tarnawa Górna przyjechali na spotkanie nowym busem, który będzie wspierał codzienne dojazdy i zajęcia podopiecznych. Podczas wizyty podziękowano także za wcześniejsze wsparcie działalności ośrodka oraz omówiono dalsze możliwości współpracy.

Przedstawiciele OSP Zembrzyce poruszyli kwestie związane z rozwojem jednostki i jej wyposażeniem, jednocześnie dziękując za dotychczasowe wsparcie, które pozwala im sprawnie działać na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, umożliwiając wymianę doświadczeń i rozmowy o perspektywach współpracy.

Zdjęcie: MUW w Krakowie