There is no translation available.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że zakończyliśmy prace związane z poprawą stanu drogi gminnej „Zarębki nad Skawcami" w Zembrzycach, w rejonie osuwiska. Choć droga była przejezdna, jej zły stan techniczny wymagał szybkiej reakcji – przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, ale również dla poprawy komfortu codziennego korzystania z tej trasy.

W ramach inwestycji:

  • rozebraliśmy zdegradowaną nawierzchnię,
  • ułożyliśmy nową nawierzchnię z płyt drogowych,
  • przebudowaliśmy i usprawniliśmy odwodnienie,
  • wykonaliśmy poszerzenie drogi z masy mineralno-bitumicznej.

Dzięki tym działaniom droga zyskała nowe parametry użytkowe, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w terenie zagrożonym osuwiskami. To kolejna inwestycja, która pokazuje, że konsekwentnie realizujemy nasze cele – dbając o bezpieczeństwo, wygodę i rozwój infrastruktury w Gminie Zembrzyce.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tego zadania.

Z wyrazami szacunku,
Joanna Stypuła
Wójt Gminy Zembrzyce