There is no translation available.

W okresie przedświątecznym do Urzędu Gminy Zembrzyce przybyło wielu gości, aby złożyć życzenia Pani Wójt Joannie Stypule oraz wszystkim pracownikom.

Wśród odwiedzających nie zabrakło uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zembrzycach, którzy przekazali życzenia świąteczne pełne życzliwości i radości. Uczestniczy WTZ również w tym roku przygotowali przepiękne kartki oraz stroiki wielkanocne, które zostały przekazane wraz ze świątecznymi życzeniami między innymi przedstawicielom urzędów, instytucji oraz parlamentarzystom. Dziękujemy za tak starannie wykonane rękodzieło!

Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję za wszystkie świąteczne życzenia, które napłynęły do Urzędu Gminy Zembrzyce z okazji Świąt Wielkanocnych. Każde dobre słowo – niezależnie od formy, w jakiej zostało przekazane – jest dla mnie niezwykle cenne i budujące. Jestem wdzięczna za pamięć i życzliwość, którą od Państwa otrzymałam. To właśnie takie gesty dodają sił i utwierdzają mnie w przekonaniu, jak ważna i potrzebna jest nasza współpraca na rzecz lokalnej społeczności.

Z wyrazami szacunki i najlepszymi życzeniami – również dla Państwa i Państwa Bliskich.

Joanna Stypuła
Wójt Gminy Zembrzyce