KOMUNIKAT GZWiK ZEMBRZYCE
Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zembrzycach informuje, iż czasowo została wyłączona z eksploatacji SUW Zembrzyce, z powodu wystąpienia Enterokoków i bakterii Clostridium perfringens.
Sieć wodociągowa w Zembrzycach zostaje przełączona na Stację Uzdatniania Wody w Tarnawie Górnej.
Po dopuszczeniu stacji do eksploatacji zostaną Państwo poinformowani następnym komunikatem.
Za utrudnienia PRZEPRASZAMY.


