There is no translation available.

Zmiany dotyczące punktów paszportowych w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu

Od godz. 14.00 8 listopada 2022 roku do 10 listopada nie będzie możliwości składania wniosków paszportowych oraz odbioru paszportów.

Zmiany dotyczące terenowych punktów paszportowych - w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Limanowej, Myślenicach, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu, Wadowicach

W dniach 7-10 listopada 2022 roku nie będzie można złożyć wniosku o wydanie paszportu.

Od godz. 14.00 8 listopada do 10 listopada 2022 roku nie będzie można odebrać paszportu.

Czasowe ograniczenia w działalności punktów paszportowych wynikają z koniecznych zmian technicznych. Poprzedzać one będą wejście w życie nowej ustawy, która przyniesie też usprawnenia w pozyskiwanu dokumentów paszportowych.

Zmiany dotyczące punktów paszportowych w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu:  Od godz. 14.00 8 listopada 2022 roku do 10 listopada nie będzie możliwości składania wniosków paszportowych oraz odbioru paszportów. Zmiany dotyczące terenowych punktów paszportowych - w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Limanowej, Myślenicach, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu, Wadowicach:  W dniach 7-10 listopada 2022 roku nie będzie można złożyć wniosku o wydanie paszportu.  Od godz. 14.00 8 listopada do 10 listopada 2022 roku nie będzie można odebrać paszportu.  Czasowe ograniczenia w działalności punktów paszportowych wynikają z koniecznych zmian technicznych. Poprzedzać one będą wejście w życie nowej ustawy, która przyniesie też usprawnenia w pozyskiwanu dokumentów paszportowych.