There is no translation available.

Zakończył się konkurs na Pisankę Wielkanocną organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach.

Wybór zwycięzców spośród tylu pięknych i oryginalnych prac nie był łatwy. Każda pisanka miała w sobie coś wyjątkowego, co zasługiwało na wyróżnienie.
Uczestnicy wykazali się niesamowitą kreatywnością, a ich prace zachwyciły pomysłowością, kolorami i starannością wykonania! 

Jury w składzie: Wójt Gminy Zembrzyce Pani Joanna Stypuła, Dyrektor GCKiCz Pani Wioletta Nowak i Pani Monika Wciślak, przyznało następujące nagrody:

Kategoria I - dzieci od 7 do 10 roku życia:
Miejsce I - Tymoteusz Wróbel - Marcówka
Miejsce II - Hanna Tyl - Śleszowice
Miejsce III - Jakub Stec - Tarnawa Dolna
Wyróżnienie : Amelia Basiura - Marcówka

Kategoria II - dzieci od 11 do 15 roku życia:
Miejsce I - Zofia Kwaśny - Zembrzyce
Miejsce II - Maja Porębska - Marcówka
Miejsce III - Katarzyna Paluszek - Śleszowice
Wyróżnienie : Liliana Zemlik - Śleszowice

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom – jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu i zaangażowania!

 

Źródło/zdjęcia: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach