Rozwiń swój biznes w programie #StartUP Małopolska

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór do 6. edycji programu szkoleniowo-mentorskiego dla firm #StartUP Małopolska, skierowanego do mikro, małych i średnich firm z Małopolski, działających na rynku nie dłużej niż 3 lata. Udział w programie jest bezpłatny.

Program ma wspierać przedsiębiorców z regionu będących na początku swojej drogi biznesowej i pomóc im w doskonaleniu kompetencji kluczowych dla rozwoju własnej firmy. Co więcej, ma dostarczyć inspiracji i motywacji do dalszego działania. Rozpoczynają go dwudniowe warsztaty przedakceleracyjne. Podczas nich uczestnicy analizują modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm. Na tej podstawie wyodrębniają obszary do optymalizacji, a tym samym definiują zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego, aby jak najlepiej odpowiadał na ich potrzeby.

Już w trakcie sześciodniowego programu specjalistycznych szkoleń firmy poszerzają wiedzę m.in. w obszarze sprzedaży, marketingu oraz prezentacji swojej oferty przez potencjalnymi inwestorami i klientami. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych grupach, aby zapewnić jak największą efektywność (5-8 firm).

Każda z firm korzysta także z usług mentorskich – indywidualnej pracy z mentorami (10 godzin) w wybranych przez siebie obszarach tematycznych. Całość działań szkoleniowo-mentorskich uzupełnia możliwość udziału firm w największych branżowych i startupowych wydarzeniach organizowanych w Polsce. Każde przedsiębiorstwo objęte będzie również wsparciem managera akceleracji, który pomoże określić kierunki dalszego rozwoju firmy. Wsparcie w ramach programu będzie realizowane w okresie od listopada 2020 r. do lutego 2021 r.

Co zrobić, aby zgłosić się do 6. edycji programu #StartUP Małopolska? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.startup.malopolska.pl. Nabór trwa do 1 listopada 2020 r.

 

Dodano w dziale Aktualności 40 dni temu