Spotkania opłatkowe z mieszkańcami

Przedświąteczne spotkania opłatkowe stały się w naszej gminie tradycją. Co roku zapraszamy  do wspólnego przeżywania tego niepowtarzalnego czasu seniorów, emerytów i rencistów. W przedświąteczny tydzień  zorganizowane zostały spotkania, które poruszyły niejedno serce  i wywołały niejedną łzę wzruszenia.

Spotkania opłatkowo – wigilijne odbyły się w Świetlicy w Tarnawie Górnej i w szkołach: Tarnawie Dolnej,  Śleszowicach, Marcówce i Zembrzycach. Uczestnicy przy wspólnym stole śpiewali kolędy, łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. W wigiliach uczestniczyli przedstawiciele władz gminy: Łukasz Palarski – Wójt Gminy i Grzegorz Józefowski – Przewodniczący Rady Gminy, dla których był to czas serdecznych spotkań z mieszkańcami i okazja do złożenia Świątecznych Życzeń.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzał zaproszonych gości bogaty program artystyczny przygotowany przez dzieci,  młodzież i nauczycieli naszych szkół. Uczniowie prezentowali zebranym wspaniałe przedstawiania bożonarodzeniowe,  oprócz tradycyjnych kolęd rozbrzmiewały przepiękne pastorałki. Przedstawiane świąteczne  inscenizacje wzruszały  i zachwycały przybyłych gości.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przybyli aby wspólnie spędzić ten magiczny czas oraz wszystkim, którzy zatroszczyli się o piękną oprawę i świąteczną atmosferę podczas spotkań.

Dodano w dziale Aktualności 102 dni temu