Projekt „Młodzi pełni POWER-a!”

Projekt „Młodzi pełni POWER-a!” to dobre i znaczące wsparcie (wręcz płynące dobro społeczne) dla uczestników projektu (osoby pozostające bez pracy/bezrobotne, bierne zawodowo, pracujące należące do jednej z grup: imigranci, reemigranci, osoby odchodzące z rolnictwa i ich rodziny) oraz organizatorów stażu (m.in.: instytucje, urzędy, firmy, osoby prowadzące działalność gospodarczą) szczególnie w tym trudnym czasie jakim jest okres pandemii koronawirusa Covid-19.

Dla uczestników projektu to możliwość odbywania szkoleń, płatnych staży, zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych i umiejętności, dla organizatorów stażu to pozyskanie stażysty bez ponoszenia kosztów związanych z odbywaniem tego stażu.

Udział w projekcie daje wielkie szanse na poprawę warunków życiowych, powrót i odnalezienie się na rynku pracy, podjęcie pierwszej pracy, a dla przyjmujących na staż jest to znaczące wsparcie.

Na temat szczegółów dotyczących projektu (zasady uczestnictwa, regulamin, wzory dokumentów, itp.) można zapoznać się na stronie internetowej projektu: https://norton.edu.pl/projekty/ruszamy-z-realizacja-projektu-mlodzi-pelni-power-a-nr-projektu-rpmp-08-02-00-12-0022-20/

Lokalne biuro projektu znajduje się w budynku Urzędu Gminy w Nowym Targu, ul. Bulwarowa 9, pok. nr 5.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, proszone są o kontakt, tel: 574-970-950, 660-373-344.

 

Dodano w dziale Aktualności 28 dni temu