X Małopolski Dzień Uczenia się – 7 i 8 czerwca Zapraszamy!

Zachęcamy do udziału w X Małopolskim Dniu Uczenia się. W tym roku jego obchody świętujemy 7 i 8 czerwca. Całość odbywa się zdalnie, pod hasłem: E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela.

Dziś zapraszamy Was szczególnie na wydarzenia, które odbędą się w niedzielę:

mierz się „Kompas kompetencji”- Każda osoba, która zastanawiała się kiedyś jakie kompetencje ma mocno rozwinięte, a które potrzebują wzmocnienia, teraz ma szansę to sprawdzić. Dzięki aplikacji w szybki sposób można określić swój poziom kompetencji kluczowych. Wystarczy odpowiedzieć na 24 pytania jednokrotnego wyboru, a już za chwilę wyniki będą oczekiwały w skrzynce mailowej. Aplikację poleca FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji.

  • Co każdy powinien wiedzieć o podatkach – webinarium przygotowane przez Centrum Szkoleń TAXUS, dla wszystkich zainteresowanych podatkami.
  • Oswajamy ZSK – konsultacje online, to wydarzenie proponowane przez firmę MABEA sp. z o. o. dedykowane wszystkim zainteresowanym korzystaniem z

rozwiązań ZSK, np. potwierdzeniem kwalifikacji, planowaniem ścieżki edukacyjno-zawodowej, usprawnieniem procesów kadrowych oraz podejmowaniem działań na rzecz rozwoju kompetencji w branży.

Pełny program i szczegółowe informacje o dostępie do wydarzeń możecie zobaczyć w harmonogramie.

Dodano w dziale Aktualności 116 dni temu